O Mnie

Moja historia

Firma iWsparcie powstała z pasji do marki Apple. Posiadam kilkuletnie doświadczenie z zakresu obsługi systemów macOS, iOS i iPadOS. Korzystam ze sprzętów Apple na co dzień i wiem, jak bardzo są one przydatne – dzięki nim poszerzyłem swoje umiejętności w zakresie projektowania stron czy edycji grafik. O tych sprzętach wiem wszystko!

macOS

Od 7 lat pracuję z systemami macOS. Potrafię rozwiązywać problemy z nimi związane, a oprócz tego prowadzę szkolenia z zakresu obsługi komputerów Apple.

Podczas szkolenia wprowadzę Cię w świat nowych możliwości Twojego sprzętu – dowiesz się jak zostać mistrzem w obsłudze Mac’a.

iOS

Konfiguracja nowego telefonu, a może synchronizacja z innymi urządzeniami? Nie masz czasu na konfigurowanie systemu, instalowanie oprogramowania albo przenoszenie danych?

Pozwól, że skonfiguruję i ustawię Twój sprzęt,  a zmiana urządzenia będzie lekka i przyjemna.

Szkolenia

Prowadzę indywidualne szkolenia z obsługi sprzętów Apple. Są dopasowane do wiedzy użytkownika.

Pomoc techniczna

Problem ze sprzętem? Coś się zacięło i nie działa? Świadczę usługi pomocy technicznej.

Projektowanie stron

Potrzebujesz strony dla Twojej firmy? Może marzysz o otwarciu sklepu internetowego? Tworzę strony oraz sklepy internetowe. Sprawdź moje realizacje.

Spotkajmy się!

Zainteresowały Cię moje usługi?

Doświadczenie

To, co mnie wyróżnia to indywidualne podejście do klienta, wysokiej jakości obsługa oraz doświadczenie z produktami Apple. Zadbam o to, by wprowadzenie iPhone’a, iPada i Maca do Twojego biura było proste. Korzystając z mojej wiedzy i doświadczenia, unikniesz wielu przeszkód a wdrożenie będzie łatwe i przyjemne.

Menu